ОСМА БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА

Интернет настава
Такмичења
Успешни ученици

Добродошли на званичну интернет презентацију

Налазите се на интернет презентацији Осме београдске гимназије, београдског лидера у домену образовања, чији је циљ да информације о школи и начину њеног рада учини доступнима на нов и модеран начин.

Осма београдска гимназија је школа високог реномеа која већ генерацијама својим ученицима пружа квалитетно опште образовање по програму који осигурава наставак школовања на вишем нивоу и проходност за упис на све факултете у земљи.

Настава је организована на основу јединствених планова и програма за гимназије кроз смерове, а о успешности њеног извођења сведочи низ медаља и награда са домаћих и интернационалних такмичења.

Кроз школовање ученике едукује тим наставника и стручњака са вишегодишњим искуством и развијеним педагошким методама.

Упис у Осму београдску гимназију

Ученици који желе да упишу Осму београдску гимназију уписују на листи жеља као прву и другу жељу „ОСМА БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА”, друштвено-језички или природно-математички смер, односно обрнуто, а у зависности од склоности.

Упис у школу

Упис талентованих ученика за рачунарство и информатику

Обавештавамо ученике осмог разреда основних школа да ће Осма београдска гимназија од школске 20017/2018.године уписати одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику. С обзиром на то, позивамо све заинтересоване осмаке да се за њега пријаве. Више информација можете добити од секретаријата Осме београдске гимназије.

Захвалница

Предузетничко учење

Копирајт © Осма београдска гимназија, Србија. Сва права задржана. Израда сајта: Кио д.о.о.