СТИПЕНДИЈЕ АМЕРИЧКЕ ВЛАДЕ

Онлине пријава за ФЛЕX програм ученичке размене отворена до 15. октобра. За програм се могу пријавити ученици који тренутно похађају први или други разред средње школе. Програм FLEX је потпуно бесплатан, финансиран од стране Владе САД i омогућава ученицима да проведу школску 2022/23. годину у САД похађајући америчке школе и живећи са америчким породицама домаћинима.

Више информација о програму и пријави можете наћи на линку serbia.americancouncils.org/flex-rs . Како би се пријавили, ученици треба да креирају онлине налог, напишу три есеја, унесу опште информације о себи (први круг) и ураде кратак тест енглеског језика (други круг).

Амерички савет ће у уторак, 5. октобра 2021. у 16 часова одржати онлине презентацију програма. Заинтересовани ученици и родитељи, се могу пријавити за присуствовање презентацији овде У понедељак, 4. октобра 2021. у 17 часова ће бити послат линк ка ,,Zoom'' сесији.